TESLİMAT VE İADE İLE İLGİLİ İŞİNİZE YARAYACAK BİLGİLER

 

    Ayakkabikolik.com` dan  saat 15:00'a kadar siparişini vermiş olduğunuz ürün/ürünler aynı gün 17:00'da MNG KARGO ile sizlere ulaştırmak üzere yola çıkartılır. Ayakkabikolik.com 'un MNG KARGO ile sözleşmesine göre en geç 3 iş günü içerisinde siparişini vermiş olduğunuz ürün/ürünler adresinize teslim edilir. Siparişleriniz personellerimizce özenle hazırlanıp hasar almayacak şekilde paketlenmektedir. Size gelen kargo paketinin üzerinde hasar, yırtık veya bunlara benzer bir durum söz konusu ise paketi teslim almayıp geri iade gönderiniz. Bu durumu aynı gün içerisinde 0 (542) 674 81 80 numaralı müşteri hizmetlerimizi arayarak bizlere bildiriniz. 

 

DEĞİŞİM VE İADE ŞARTLARI

 

   Ayakkabikolik.com 'dan almış olduğunuz her ürünü kullanılmadığı, hasara uğramadığı, orijinalliği bozulmadığı, satılabilirliği bozulmadığı sürece ve size gönderildiği gibi eksiksiz bir şekilde elinize ulaştığı tarihten sonraki 14 gün içerisinde iade edebilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz. Kullanılmış, hasara uğramış, kutusu, garanti belgesi veya  faturası eksik ürünler  iade alınmayacak sizlere karşı ödemeli kargo ile tekrardan geri gönderilecektir.

      

 

    İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri faturanızın arka kısmında bulunan iade formunu eksiksiz şekilde doldurarak MNG KARGO ile ücret ödemeden "İKİTELLİ OSB MAH.AYMAKOP SAN SİT. A4 BLOK KAT 3" adresimize alıcı ismi "REKOR AYAKKABI" olacak şekilde gönderebilirsiniz.    İade süreci hakkında, 
0 (542) 674 81 80 numaralı telefonu arayarak, müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilirsiniz. 

 


-İade işlemlerinde, kredi kartı ile satın alınan ürünlerin ücretleri, kredi kartınıza iade edilir. Taksitli alımlarda, iadeniz banka tarafından taksitli veya peşin olarak yapılmaktadır. Ürün bedeli havale ile ödenmişse iade tutarı hesabınıza iade ettiğiniz ürün bize ulaştığı gün yapılır. 

-Kullanım sırasında oluşacak ürün arızaları için, 
0 (542) 674 81 80 numaralı telefonu arayarak müşteri temsilcilerimizle bağlantıya geçiniz.